| DandD a întrebat:

Va rog frumos imi puteti spune de unde pot descarca photoshop cs 3 sau 4, 5 oricare.Prima care ma ajutat primeste frunda.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

Salut. photoshop CS5 uite aici http://bit.ly/hqoDUa. a)1.
2.click-uri pe setup
2.click trial and install.
3. dupa ce se instaleaza copii fisierele din crack si le pui unde ai instalat C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS5. apoi paste -> yes to all si gata.

1 răspuns:
| DandD explică:

Nu merge lingu ala cand dau p el mi s descarca direct ceva ca o imagine si nici nu mi se deschidesad.mai imi dai te tog o data?
sau daca il ai tu nu mil poti tr pe mess? mersi mult*