| loma a întrebat:

Va rog frumos sa-mi raspundeti la urmatoare intrebare :
baiatul de care imi place mai mereu rade de mine sau ma ignora ce sa fac?
Nu mai pot suporta asa ceva!

Răspuns Câştigător
| xCarolina a răspuns:

E cam copilaros, din pacate, asa sunt baietii.Nu iti face griji, se va maturiza el. Daca vezi ca se poarta asa cu tine, mai bine ia-ti gandul de la el, nu ai nevoie de cineva care pare sa nu te vrea, meriti mai mult!

3 răspunsuri:
| Fuchii a răspuns:

: )De ce nu-i spui să înceteze pentru că e penibil cea ce face... Spuine-i că-l placi...pentru că dacă te vei închide în tine va fi mai rău decât a râde el de tine. Gândește-te la tine apoi la el!

| loma explică (pentru Fuchii):

I-as spune dar nu am acest curaj

| CryysEne a răspuns:

Ma exista poate mai multe motive atunci cand rade te tine(te jigneste)poate insemna ca nu stie sa isi arate iubirea dar e posibil sa fie si un badaran deci cred ca ar trebui sa ii spui dar sa nu fie cineva prin preajma