| lavy97 a întrebat:

Cum imi pot da seama ca baiatul pe care il plac si el ma place? dar vreau sa stiu dc uneori ma ignora si uneori vb frumos cu mine cand e singur fara prietenii lui cand sunt cu ei ma ignora mai mult

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sincer, nici eu nu inteleg asta.chestia asta mi se intampla si mie cateodata la baiatul de care imi placestraight face. sunt batuti in cap fratelaughing. poate se intimideaza in prezenta prietenilor, dar cand e singur cu tine ii vine usor sa vorbeasca.asta cred eu straight face

| matadoru a răspuns:

E un fenomen inexplicabil.