| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti si mie cantece pentru banchetul clasei a 8-a.
P. S.:Si cei care le canta.
Multumesc

2 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Gen papa americano.
Eu am fost intr'o excursie si acolo am fost cu profesorul la o discoteca. si au bagat melodiile:
el meneaito, papa americano, sasha ft anda adam, deep central - in love, akon - sexy chick,
si de'astea. am o melodie misto de la bug mafia - pantelimonul petrece, dar am versiunea lautara happy adica fundalul e o melodie lautareasca. E faina tare happy

| bxr20 a răspuns:

Uite aici www.radiofly.ws, aici gasesti mai multe genuri, iti alegi ce iti place si sunt in packuri... bafta