| laura3 a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie daca se pot baga fonturi noi in messenger? Adica sa le descarci de pe net si pe mess sa scrii cu acel scris`.big grin.Va rog daca stie cineva da`ti`mi linkul`. Dau fundita! :X

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Instalezi fonturile normal in c:/windows/fonts si restartezi messenger. Insa nu le vei vedea decat tu, daca cealalta persoana nu are in sistem fontul pe care il folosesti, messenger il va inlocui cu unul normal pe care il are.