| darielle a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata la messenger cand scrii pe mess sa nu iti apara ce ai scris si nici ce a scris prietenul?
Am nevoie de raspuns urgent!
FUNDA+VOT!
scuze pentru categ.

8 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da mi s-a intamplat este o varianta de mess ffff proasta cert este ca nu stiu care este ca sa iti pot spune exact.

| Serafir a răspuns:

Aha

| Damon_8513 a răspuns:

Da. Gasesti pe youtubew solutia

| Al3xCojbuchi a răspuns:

Mie mi s-a intamplathappy dezinstaleaza messenger si instaleazal iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. pentru ca nu stau pe mess

| deeafanadela a răspuns:

Uite aici rezolvarea http://blog.smartgeneration.ro/? p=306 asa am patit si eu si a mers.

| Aidutz a răspuns:

Buna! Instaleaza-ti al tip de messenger.Iar daca nu-ti place poti sa-l instaleti la loc pe cel pe care l-ai avut inainte.Mi s-a intamplat si mie. Sper ca ti-am fost de folos.

| dianadya a răspuns:

Da mi s-a intamplat.Din cate stiu se intampla datorita vechii modelului de mess.Instaleazati altul.