| Băăăăăi a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie de unde pot download-a jocuri pentru Samsung Galaxy Mini (sistem de operare ANDROID 2.2). Va rog foarte mult nu de pe market.android.com doar daca nu cumva imi dati si cont. am incercat si eu sa descarc de pe android.com dar nu am reusit pentru ca imi trebuie cont. va rog frumos sa imi dati un site de unde sa descarc repede aplicatiile in calculator, si de pe calculator sa le pot baga pe telefon. FUNDA pentru cel mai simplu mod de download. multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| bellare a răspuns:

Http://www.iaplicatii.com toate aplicatiile si jocurile sunt gratuite

| Băăăăăi explică:

Da' imi spui si mie te rog cum se descarca de pe umnet.com?big grin