| aleeee a întrebat:

Va rog, imi da-ti idei despre ce as putea desena? Inafara de peisaje.

7 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Portrete :X

Haine :X

| Shift a răspuns:

Caricaturi.
Bine inteles, nu ceva simplu. Stii...doua linii si un cerc.laughing
Ci un om care sa aiba trasaturi mai „speciale".
Este si funny si daca te si pricepi iti poate iesi ceva...:X
Dar sa le faci in creion.winking

| X0xo a răspuns:

Buna!

Daca ai talent si iti place poti picta portrete in creion.
Sunt superbe happy

| alynutza99 a răspuns:

Animale si vedete sau oameni din desene animate!

| claum01 a răspuns:

Pai poti sa te apuci sa desenezi portrete, din desenele animate, lucruri de pe strada din casa... chesti de genul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe prietenii taiwinking.

| x_1414 a răspuns:

Hmm ...aici depinde de imaginatia ta, eventual mai dai un search pe google pentru inspiratie. Bafta