| ChAnGe32 a întrebat:

Va rog mult care poate sa imi zica si mie. cum pot salva o conv pe mess. ]
asa ca daca intru pe mess. pe peres aia sa apas ceva si sa imi apara conv anterioare
va rogpuppy dog eyes
sper ca mai este cineva treaz laughing
normal. ca dau fundita :X

si miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii de multumiri:X

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci setarilebig grin.Deci, conecteazate pe messenger,du-te acolo sus unde scrie Messenger du-te la Preferences. Din categorile alea du-te la Arhive si selecteaza "Yes, save all messengera" si dai OK.Si de acum toate convorbirile tale vor ramane happy. Daca vrei sa le vezi pe cele mai vechi dupa un timp dai sus la Contacts la Messenger Archive. Sper ca te-am ajutat:*:*. Pa, pa happy

2 răspunsuri:
| aleutu a răspuns:

Bun, cum esti pe casuta de mes, sus la mijloc exista contacts apesi si mai jos este messinger arhive, apes pe el si iti va aparea o alta casuta, unde inauntrul ei sunt convorbirile, apesi pe convorbirea dorita iar in stanga sus e o discheta apesi pe ea si salvezi, daca nu iti apare discheta deasupra este messinger apesi si dai save

| aHaHa_3297 a răspuns:

Sunt treaz, si capabil sa iti raspund.
Intri pe mess, si sus in stanga e un buton numit "Messenger", dai pe el, apoi dai pe Preferences, si apare undeva in stanga "Archive", si dai Yes, save all my messages.