| aLψη a întrebat:

Salut, Am windows Xp si nustium cum can pornesc calculator imi apare ceva gen Utilizator Galatanu, password nimic si trebuie sa apas enter sa intru in PC, Cum fac sa dispara chestia aia sa nu-mi mai arate sa apas Enter ca sa intru in Pc Sa imi apara normal Welcome si atat intelegeti?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ElektroBoom a răspuns:

Schimbi parola pe ceva simplu, iar apoi schimbi pe nimic (blank). Asta ar trebui sa rezolve tot. Daca nu te ajuta este o optiune prin Tuneup Utilities care face ce doresti tu, insa nu e prea comod sa instalezi un program in plus pentru atat.