| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa imi raspundeti si mie la o intrebare.sad De curand am instalat Mozila Firefox dar nu stiu dc nu merge chiar asa de bine.Adica nu pot vedea videoclipuri si nici jocuri nu pot juca. Pot doar sa vad poze, sa intru pe site-uri si atat. Ce trebuie sa fac sa pot vedea videoclipurile? Va rog mult sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Instaleaza adobe flash player. e pentru video s. a. m. d.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 2 laptopuri pe amandoua am internet explorer si mozila doar ca pe unul youtubul nu merge decat pe mozila si oe altul nu merge decat pe explorer