| mada_4477 a întrebat:

Va rog nu ocoliti intrebarea mea,, se apropie ziua prietenului meu si nu stiu inca ce sa-i cumpar( are 21 de ani) va rog orice idee aveti ajutati-ma, va multumesc

3 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Un calendar cu o poza cu voi doi.Sau o poza dealui sau iarasi amindoi impreuna intr-o rama.winking

| CodName47 a răspuns:

Un prezervatin laughing GLUMESC!
Nu ne intreba pe noi u il cunosti depinde ce fel de persoana e poti sa ii iei un tricou, o bratara, un colier, un parfum orice crezi u ca i-ar placea.
Succes si la multi ani prietenului tau!happy

| xDarkBarbiee a răspuns:

... Pai. i-ai ceva semnificativbig grin
De exemplu.o bratara. sau un ceasbig grin daca poarta...
sau poti sa-i personalizezi o cana cu voi doi.big grin