| Ally a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu si n-am idee ce sa-i cumpar, ce imi sugerati? Ms!

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Îi poţi lua o bluză, o brăţară, un parfum şi un ursuleţ unde scrie I love you. happy

| Cici_6929 a răspuns:

Pai iai o cutie o impachetezi frumos iar in ea 100 de biletzele fiecare dintre ele sa inceapa cu: te iubesc pentru... (sub biletzele poti ascunde si parfumul lui preferat) asta la sigur ca o sai placa.

| alle332 a răspuns:

Pai depinde...incearca sa il tragi un pic de limba dar fara sa ii spui ca ai vrea sa ii cuperi ceva...pur si simplu daca te intreaba ii spui ca vrei sa afli ce gusturi are

| Marya6329 a răspuns:

Pai depinde de ce gusturi are, dar ar fi ok daca i-ai lua un ceas sau o bratara, sau ceva simbolic

| alylove15 a răspuns:

Daca as fi in locul tau i-as fake cadou o bratara cu numele tau si tu sa iti iei o bratara cu numele lui, oricum cadoul nu prea conteaza.Conteaza sa ii faci cadou ceva care sa reprezinte cat de mult ti la el.:*Sper sa te ajute sfatul meu.

| emgirl a răspuns:

As zice sa-i cumperi un ursulet pe care scrie,, te iubesc,, sau o inimioara.si un pupic normal :*

| SiNdRoM4LiFe a răspuns:

Eu as zice sa-i cumperi un ceas tip sport.