| MineTugay a întrebat:

Va rog o poveste de dragoste la liceu de pe wattpad,nu vreau una"perfecta" in care totul e perfect,vreau actiune,,drama,suspans,înțelegi la ce ma refer. Va rog,mor de plictiseala! Funda pentru cat mai multe si mai frumoase,orice, va rog!

Răspuns Câştigător
| Moderato16 a răspuns:

Buna! Iti voi lasa cateva povesti care m-au impresionat si care sper sa se incadreze in cerinta ta. In paranteza ai numele de utilizator in caz ca nu gasesti povestea dupa titlu.
1. Year 2079 (LiveNiceTimes)
2. " Calaul" (EvaAse)
3. Being chased (Serenety95)
4. Play or be played (vanessa110)