| alinutza_1073 a răspuns:

Daw8013 si eu am caine de asta cum e in filmulet sh eu stiu ca e american bullies asa mi-a spus sh domnu de la care l-am cumparat

7 răspunsuri:
| alinutza_1073 a răspuns:

American bullies si eu am avut de asta doar ca era negru/gri spre negru

| alinutza_1073 a răspuns:

Pai eu l-am cumparat cu 400 de euro da era pui cand l-a luat. si da uneori e agresiv daca il enervezi sau stiu eu ce ii faci dar mai bine ar fi ca de mik sa il duci la cineva care se ocupa cu dresajul cainilor

| daw8013 explică:

Alinutza
american bullies sant mai mici ca estia sau mi se pare

| daw8013 explică:

Multumesc pentru raspuns

| daw8013 explică:

Alinutza scuze ca te deranjez iar da american bully este agreziv cu oameni cu caini.Si cati bani ai dat pe el

| daw8013 explică:

Alina de unde l-ai cumpara ca vreau sa-mi cumpar si eu unu

| daw8013 explică:

Cand sant maturi se muta urechile in spatele capului?