| ImBlondu a întrebat:

Va rog raspuns rapid! poti sa ai credit pe abonament? mama are un telefon care cica e pe abonament, dar cand dau mesaj la 333 imi da 5 mesaje, unu cu 5 mb net, altu cu 1000 min nat, altu cu 4.000 euro, altu cu 2.000 euro si altu cu 56 euro,dar vreau sa stiu daca trimit gen mesaj sa cumpar puncte pe un joc de exemplu,se pune la factura,ca am trimis un mesaj si am verificat, in mesaju cu 56 de euro am avut 55 euro, deci?

Răspuns Câştigător
| OkAyAn a răspuns:

Nu se pune la factura deoarece tu ai abonament cu aceste credite si ti se reinoiesc si chiar daca nu faceai asta si sa zicem ca le consumai altfel tot nu plateai in plus! Platesti doar abonamentul!