| mistikk a întrebat:

Va rog sa imi spune-ti si mie despre ce este vorba dar pe scurt in cartea Padurea Spanzuratilor trebuie sa citesc ceva in vacanta asta sa nu zic ca am stat degeaba si vreau o carte interesanta si ma gandeam la aceasta dar vreau mai intai sa stiu daca este interesanta? funda*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff mai bine o citeşti pe toată... să ai habar. Aşa cauţi rezumatul şi gata. Dacă profesoara/profesorul te întreabă altceva din ea şi nu scrie în rezumat ai încurcat-o.