| dedeuh a întrebat:

Va rog sa imi spuneti daca pentru profilele cu intensiv engleza trebuie sa mai dau acea testare care se da pentru a verifica cunoistintele la engleza sau se da doar pentru profilele cu bilingv?

Răspuns Câştigător
| ina a răspuns:

Pentru clasa de intensiv engleza, eu am dat o proba orala.Ni s-a dat o fisa cu o imagine si 4 intrebari.Cateva minute de gandire, pana alti 3 elevi raspundeau, in aceeasi sala.A fost foarte lejer, desi am avut foarte multe emotii.Deci da, pentru intensiv engleza se da proba! Te pup