| marina11 a întrebat:

Va rog sa ma ajuta`ti!
pur si simplu in momentul asta plang si nu stiu de ce!?
sunt disperata!
as vrea ca nici un baiat sa nu existe pe lumea asta pentru ca toti te fac sa plangi!
sufar atat de tare!
parca traiesc o telenovela sad
cosmin`baiatul de care imi place din ce in ce mai putin
spiri`baiatul de care a inceput sa imi placa si cel mai bun prieten al lui cosmin
deci : dupa cum ziceam ca e o telenovela ceea ce traiesc eu.viata mea!
am fost intr-o excursie unde au mers cosmin si spiri si nici unul nu ma cunostea!
stateam exact langa ei ca in autobuz si. ma rog ce s`o mai lungesc cosmin a aflat ca`l plac.si nu mi-a placut asta!
si sa vezi ce entuziasm pe mine! credeam ca sigur o sa`mi cada in brate dar n`a fost asa cu toate ca se uita cam insistent la mine.
si am venit pe 18 iunie din excursie. nu l`am vazut pe cosmin pana pe 30 parca ...si eu credeam ca ma place
pana intr-o zi cand am facut rost de id`ul lui spiri si am aflat tot adevarul destul de dureros.ca, cosmin are o parere proasta despre mine crying
nu prea m`a afectat pentru ca simteam ceva ciudat.cred ca imi placea de spiri
si asa era dar nu`mi dadeam seama. si credeam ca e o nelamurire ca il plac atat de tare pe cosmin incat parca imi storcea mintile.
dar nu si alaltaieri mi-am dat seama.si aseara i-am zis asta lui spiri.si el era sigur de asta. ca eu il salutam tot timpu da nu era adevarat.
faza e ca. inca il mai plac pe cosmin desi e adevarat ca din ce in ce mai putin si totusi imi place si de spiri...nu stiu ce simt ce vreau ce nu vreau!
AJUTORRR! funda la cel mai bun raspuns si as avea o rugaminte daca imi pute`ti lasa id`ulrile voastre sa va spun ce s`a mai intamplat

Răspuns Câştigător
| BubblesStres a răspuns:

E chiar foarte nasol ce ti s.a intamplat pot spune ca am trecut si eu princ eva asemanator cand baiatul de care imi placea a aflat, insa el nu s.a purtat asa straight face. In general atunci cand baietii afla ca o fata este atrasa de ei incearca sa para indiferenti... poate se va schimba cu timpul... Oricum eu cred ca Spiri ar fi mult mai potrivit pentru tine pentru ca pare un baiat simpatic caruia ii pasa de tine si nu s.ar comporta asa de urat cu o fata ( cum o face Cosmin). Concluzie: Eu cred ca ar trebui sa il alegi pe Spiri. Daca simti nevoia sa vorbesti cu cineva despre asta imi dai un mesaj si iti voi da id.ul pe privatbig grin. Funda?love struck

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Aoleu marina, imi vine sa plang cand ma uit la ce problema superficiala ai tu, si cand ma gandesc la ce imbarligatura de viata am eusad

nu mai dramatiza prostiile astea de copii mici...nu e motiv de plans asta...

| Lora a răspuns:

Exista momente in viata cand toti trecem prin perioade de genul acesta.Nu trebuie sa disperam ci sa ne gandim ca tuturor ni se intampla si e specific varstei.Nu-i un capat de lume daca baiatul pe care noi il admiram in secret se dovedeste a nu fi interesat de persoana noastra.Gandeste pozitiv, caci acolo undeva va aparea un alt baiat care sa te admire si sa te placa pentru ceea ce esti.Mult succes si rabdare totul va fi bine.

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Aolooo tu asta dramatizezi?straight face ca te plac ca nu te plac? Off dar cand o sa ai relatie de timp indelungat in care o sa te lege multe, multe amintiri si multe lucruri in comun. traiesteti viata si nu mai plange pentru ca placi un baiat dar il placi si pe celalat si brusc...n uami stii pe care sa placilaughing sa fim seriosibatting eyelashes trezeste.te ca inca nu stii ce urmeazastraight face succes marina.app cati ani ai?laughing

| marina11 explică:

Aiyda.crede`ma daca ai fi in locul meu ai plange.si daca e superficiala problema.si nici nu e o problema.e o.ma rog n`am de ce sa dau explicatii unui om caruia nu`i pasa de sentimentele altcuiva

| bakus a răspuns:

Mai sincer nu stiu ce sa spun...din cate stiu eu baiatul umbla dupa fata nu invers...problema ta a fost ca ai dat peste un dobitoc care t rupt inima(sincer nu cred ca era iubire, poate o simpla atractie)un mic sfat:cauta pe cineva care sa te inteleaga cineva care a trecut la randul lui prin asa ceva/ cocote masculine cu fumuri in cap gasesti pe toate strazile dar un baiat serios care face orice pentru tine mai rar

| LuLu1234 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa ii dai mai multa atentie lui spiri daca pe cosmin il placi din ce in ce mai putin. poate ca o sa iasa ceva daca te axezi pe spiri. as vrea sa te ajut mai bine asa ca iti las idu meu in caz ca o sa il bagi si daca mai vrei sa te ajute cineva...big grin