| girlsweetgirl a întrebat:

Va rog sa ma ajutati... Am comandat ceva acum 5zile de pe net de pe un site CDB'S si nu am primit pe mail nimic si asa mi-a spus ca o sa primesc pe mail o confirmsre dar eu nu am primit. Ce ma sfatuiti sa fac?

1 răspuns:
| luanaaaaaa a răspuns:

Incearca sa mai comanzi o data... nu stiu, poate nu ai solicitat confirmarea corect sau poate ti-ai scris id-ul gresit. Mai incearca o data si vezi. Sper ca te-am ajutat. Pupici! :* :* :* happy