| florin9999 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Ce liceu vi se pare mai bun Gheorghe Titeica sau Pedagogic-Stefan Odobleja ambele din Turnu Severin.As vrea sa merg la stiinte sociale la unul dintre cele doua.As vrea sa merg la Titeica deoarece inca un prieten se duce acolo dar am auzit ca este prea mult de invatat si ca sunt profesori rai.Asa este? Va rog frumos sa ma ajutati!

1 răspuns:
| 김남길 a răspuns:

Tot ce se poate. Dar sfatul meu este sa nu te iei dupa ce spune lumea, gandeste-te la ce vrei tu sa faci, vrei sa urmezi un liceu bun, de unde sa ramai cu ceva, sau vrei sa-ti fie cat mai usor? nu trebuie sa mergi la Titeica doar pentru ca mai merge inca un prieten, poate mai tarziu vei regreta ca ai facut aceasta alegere. cosulta-te cu parinti tai, vezi ei ce au de spus? Sper sa faci alegerea ce buna, si sa stii ca orice vei alege, va fi ce este mai bun pentru tine.