| Lexiiii a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu ceva. De revelion trebuia sa vina iubitul meu la mine sa petrecem cu familia mea. Numai ca vineri seara ne-am certat, adica ma injurat el si mi-a zis "sunt satul sa mai fac parte din lumea ta" si am voribit astazi ca postase ceva pe facebook.
Si tot eu l-am bagat in seama si mi-a zis ca "nici macar nu te-ai tinut de promisiune sa facem revelionul impreuna, acum raman singur" nu e singur e cu ai lui.

Tin sa mentionez ca el are 17 ani si eu 16. Si mi-a zis daca veau sa ne impacam. Si i-am zis ca nu, pentru ca de cand suntem impreuna de un an de zile, mai mereu ne certam si deja nu mai suport, pana nici de sarbatori nu sa ne intelege.

Deci intrebarea, am facut bine ca nu m-am impacat cu el? Ma simt cam vinovata ca il las singura de Craciun sad. Ma doare, dar cred ca asa va fi mai bine.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai facut bine ca nu te-ai impacat cu el acum, nu are rost sa te simti vinovata

| anss23 a răspuns:

Uneori putina distanta ajuta, nu-ti fa griji pentru el, asa cum ai spus si tu nu e singur, ci sta cu familia.Numai tu potisti daca mai vrei sau nu sa ramai cu el, dar daca ati inceput sa va certati mereu, nu iti face mai mult rau relatia asta?

| alle332 a răspuns:

Ai facut bine, ai facut ceea ce ti-a spus inima...Bravo ma simt mandra, ca mai exista romance care nu se lasa calcate in picioare de baieti! Felicitari!

Sper ca te-am ajutat
Alle

| d3javw a răspuns:

Ei bine nici mie nu mi-ar comveni sa fiu lasat balta dar pentr el, pana la urma simti mila sau iubire? Incearca sa rezolvi