| laura23 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Nu pot sa instalex Microsoft Office. Imi trebuie pentru atestat. Dau sa se instaleze, si pe la jumatate imi apare o eroare si imi zice ceva sa verific daca acest produs nu exista deja in calculator. Dar eu nu am officeul in calculator. Cina ma poate lamuri( ajuta ) si pe mine?

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Asta e probabil de la bad files sau fisiere orfane ramase pe acolo din installul MSOffice. Iti recomand sa descarci revo unnintaller http://www.revouninstaller.com/. Cu acest program dezinstalezi de tot MSOffice(ii dai unninstal, moderat). Dupa asta iti vei putea reinstala sigur MSOffice. Daca problema persista inseamna ca nu iti este bun kitul, si atunci cauti altul pe internet. Spor!