| ela_9867 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Nu stiu de unde as putea sa vad sau sa cumpar filmul never say never de justin bieber.
sau asa am intelesca este film.
va rog ajutati-ma
si daca mai stiti si cat ar costa in jur de cat ar fi perfect
dau fundita va rog

Răspuns Câştigător
| adyady3 a răspuns:

Nu e un film.e un proiect. vorbea despre videoclip ca are cele mai mari castiguri.si filmul cand o sa iasa o sa aiba un p[ret pana in 100 lei

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

e un rahat, nu un film, si nici un videoclip

| Lavy_6719 a răspuns:

Nu este film este melodie o gasesti pe youtube

| D3e3 a răspuns:

Daca nu ma insel a aparut si in cinematografele din Romania.deci poti sa-l vezi acololaughing