| dana39668 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine! Imi place de un baiat mai mare decat mine cu un an si nu stiu cum sa ii spun. Imi e frica sa imi zica nu si sa imi rada in fata. Plz ajutati-ma. Daca ati fost si voi in aceasta situatie veti intelege.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| szergiu a răspuns:

Nu ii spune in fata! happy spune-i pe messwinking crede`ma e mai bine sa stie ce simti pentru el

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Incearca sa faci sa-si dea seama ca'l placi, sa vb cat mai mult cu el, si vezi cum reactioneaza big grin, daca esti mai tupeista poti sa-i spui si pe mess sau fata in fata cu riscul de a reactiona cum nu iti doresti si el sa aiba sentimente doar de prietenie fata de tine, oricum si daca ii spui nu ai nimic de pierdut big grin, dureaza mai mult pana ce ii dai de inteles si pana ce pricepe el ca tie iti place big grin kiss

poti sa ii spui frumos pe mess happy il saluti, il mai intrebi tot felulbig grin ce mai face,., si apoi ii spui ca il consideri un baiat dragut,., si iti place de el happy
sau fata in fata: imi place felul tau de a fi si m-am indragostit de tinehee hee bafta! kiss

| anaid a răspuns:

Lasa`l pe el sa isi dea seama de asta. Il poti ajuta si tu din cand in cand cu niste priviri "suspecte" dar nimic mai multwinking

| TwixulDrept a răspuns:

Incearca pe mess mi se pare mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am lasat timpul sa treaca pentru faza cu rasu in fata si am fost la psiholog si mi a explicat ca nu se intampla nimic e dreptul tau sa iti exprimi sentimentele si el ar trebui sa se simta mandru de fap[tu ca tu il placi si nu trebuie sa te simti rusinata
incearca sa intri in vorba cu el ca si baiatu de care imi place si ma place acumma ignora ca sa vada ce fac si eu am intrat in vorba cu el si dupa aceea el m a cautat
succes