| elenuta909090 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca pe Samsung galaxy S3 se pot juca jocuri de pe internet, dau funda!

Răspuns Câştigător
| TheLaw a răspuns:

Nu vor merge.

4 răspunsuri:
| wizopo2 a răspuns:

Nu cred, dar poti intra pe Android Market sau Google Play cum e numit acum si iti poti descarca de acolo cate jocuri vrei si sunt free( dar ai grija ca unele sunt cu plata)

| TheLaw a răspuns:

Depinde ce jocuri.
Daca te referi la jocuri de browser, cred ca rare sunt de jucat pe el.

| elenuta909090 explică (pentru TheLaw):

Adica daca scrii pe google: jocuri buildin, de gatit, mario, etc, ele vor merge pe Samsung galaxy s3?

| TheLaw a răspuns (pentru elenuta909090):

Nu vor merge.

| elenuta909090 explică:

Ma refer la jocurile acelea, daca scrii pe google : Jocuri building sau barbie, etc, ele vor merge?