| StoicaGabi a întrebat:

Va rog sa-mi ziceti si mie un cod webkinz nefolosit.
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Colors a răspuns:

Se poate gasi in Mall, de exemplu in Carrefoure! Acolo cu siguranta gasesti!

Acum sincer..cine crezi ca ar da un cod cand da pe un animalut din acela vreo 50-60 de lei?
Fiecare isi cumpara si foloseste codul nu cred ca ar avea cineva sa iti dea un cod asa gratis si nefolosit!
Stiu despre astea, ca am un frate mai micut care se joaca si mereu si-a dorit un animalut din acesta cu cod.

3 răspunsuri:
| elenutza27 a răspuns:

W473U

| τττ a răspuns:

Simplu:ia-ti o jucarie webkinz si gasesti acolo codul! Nu trebuie sa iti dea altul codurile! Numai bine.

| StoicaGabi explică (pentru τττ):

Cum daca era un magazin cu webkinz dar s-a inchis si nu mai gasesc