| Áññч a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum vi se pare mel asta : http://www.youtube.com/watch?v=LkAJxmzqHWc

13 răspunsuri:
| Famelia11 a răspuns:

Dragutzaaa:X

| klaws007 a răspuns:

Destul de simplu si frumos.

| ShyKido a răspuns:

Nasoala. :d.

| Áññч explică (pentru ShyKido):

phbbbbt. Daqa nu-ti plc inchidetsi gura si stai de`o parte. phbbbbt

| ShyKido a răspuns (pentru Áññч):

Ai cerut pareri. mi-am dat cu parerea. Mereu o sa fie unii contra si unii pro. happy.

| Áññч explică (pentru ShyKido):

Ma pis pa parerea ta!winking

| ShyKido a răspuns (pentru Áññч):

Tu te pisi pe toti care nu sunt prosti, ca tine. laughing. De ce mai ceri pareri? God.

| Áññч explică (pentru ShyKido):

Du-te cu parerea ta cu tot =]]. Asculta dracu beethoven sh lasa oameni adv a stea in fata. Daa` tu esti mare intelectual de toti sunt prosti. bei comediantule =]]. Hai pa wave.

| Fragile a răspuns (pentru Áññч):

De ce mai ceri păreri dacă te enervezi atâta dacă cuiva nu-i place? Suntem obligaţi să ne placă ce-ţi palce ţie? Măcar nu suntem pupincurişti.

| ShyKido a răspuns (pentru Áññч):

Cum spune si Celula. Sau ce nickname are. laughing. Crede-ma, daca Slipknot, three days grace sau ce mai ascult eu inseamna beethoven la tinee atunci.laughing.
Dar macar eu am cultura generala( nu vorbim doar despre muzica ^).
Bagati si voi un Ya ring ding ding si e muzica. Nu iti transmite nici o emotie. =|
de ce Dumnezeu ceri pareri daca nu toti o sa fie d' akshhi prere' k tine, bueh? Ca sa scriu mai corect gramatical rolling on the floor.
Pai o zi buna si spor la invatatura. >big grin

| Áññч explică (pentru Fragile):

waiting. Daqa nu v-a place puteti sa spunetsi ''nu`mi place '' nu k e nasoala sau mai stiu ew qe oh go on. qa unii karora le place mel v-ar contrazice. P.S eu am pus sa`mi zicetsi daqa va place nu sa comentatsi la mine straight face.

| Fragile a răspuns (pentru Áññч):

Păi în fine. dar ce doar şi-a zis părerea acum ce vroiai toată lume să zică [,] că e o stea de pe cer? Fiecare cu părerea lui.

| Áññч explică (pentru Fragile):

Bene. La revedere! wave