| teona989 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum sa economisesc banii adica din 50 lei sa fac 100 ceva de genu si sa tineti minete ca am 12 ani si nu muncesc nu fac nimic va rog ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
| Bashiix3 a răspuns:

Salut...ca sa economisesti nu e nevoie de multa munawinking doar de buna vointa.De ex maine va fi ziua ta de nastere si vei primi 1000$ pe acestia va trebui sa-i pui inbtr-un loc secret ep care doar u sa-l stii, nu sa dai banii pe chestii aiurea.Eu asa mi-am luat un laptopbig grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat