| bibicu0552 a întrebat:

Va rog. spuneti-mi si mie in afara de orele pe care le petreceti la scoala. cat timp va petreceti la teme si cat.pe afara (la distractie) caut cele mai multe pareri

2 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Pai daca stau sa ma gandesc la cate ore fac eu de obicei pe zi adica vreo 3 maxim 4 care si alea is garantat o distractie buna, in rest nici macar un minut nu imi petrec la teme de fapt nici nu mai stiu ce alea de prin clasa a 7big grin

| takeaway4love a răspuns:

La teme vreo 3 ore(la toate materiile din ziua urmatoare adica 6)si restul liber pama la 10-11-12... funda