| anonim_4396 a întrebat:

Va rog urgent!

deci am gasit pe youtube ceva indecent cu niste persoane...care stiti voi ce faceau(pe youtube) din greseala.am cautat ceva si tot am dat p melodie alea pana am ajuns la asta. dar chestia e ca acolo scria la nume rihanna-nu stiu ce melodie era si o arata p rihanna in poza aia dar in video era cu totul si cu totul altceva.bun...deci intb mea este cum sa sterg din history aceasta chestie avand in vedere ca nu gasesc niciunde history (am google chrome) plziiiiz help. funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Kolp a răspuns:

Aha... deci dai,, ctrl+h"
si este acolo frumos in dreapta,, stergerea datelor de navigare"
funda?big grin:*

3 răspunsuri:
| Kolp a răspuns:

Lollaughing

| pretzel a răspuns:

Deci eu stiam cum sa le sterg doar ca nu mai aparea history acolo jos :S

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apesi ctrl+h si dai pe editati elemente. bifezi casuta si dai eliminare elemente selectate. >big grin