| cris_3682 a întrebat:

Va salut cu drag si rog pe cineva care este in prezent sau a terminat liceul la profil stiinte sociale, daca materiile sunt grele, ma refer la sociologie, psihologie, logica, filosofie si economie. De asemenea, as vrea sa stiu daca la liceul economic, profil turism si alimentatie se face multa matematica, am inteles ca bac-ul se da din mate... Daca ati putea sa-mi dati mai multe lamuriri, cu privire la aceste profiluri, va multumesc.

Răspuns Câştigător
| calin2010 a răspuns:

Da este multa matematica.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu am 24 de ani si sunt fata! am citit in mesajul tau ca tu vrei sa stii daca materiile sunt grele! ei bine... daca vrei sa stii, am sa-ti spun ca nu sunt atat de grele precum par! daca inveti si ai note bunicele ai sa vezi ca nu sunt deloc atat de grele precum par!