| NIGhTmArE187 a întrebat:

Va salut! imi puteti spune si mie ce parere aveti de liceul aurel vlaicu din bucuresti? ma refer la colectiv, sunt de treaba sau sunt figuranti si barfitori? in general sa-mi ziceti daca stiti, ca acrituri sunt peste tot din pacate dar ma intereseaza majoritatea, sunt de aia cu bani si plini de figuri? sunt drogati, oameni dubiosi, etc.Si am mai auzit ca sunt rromi dar nu stiu ce sa cred.Merci frumos!

2 răspunsuri:
| alexandra_3581 a răspuns:

Mai bine te duci chiar u personal sa vezi cum e acolo asa e cel mai binelove strucklove struck:X:love struck; x sper ca te-am ajutat

| alexandra_3581 a răspuns:

Sper sa imi dai funda