| KeonAnk a întrebat:

Va salut TPU! Ce site-uri de socializare gen facebook mai stiti? (In afara de Twitter sau Skype.) Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

O lista mica de site-uri de socializare: Hi5, Facebook, Tagged, Netlog, Neogen, Twitter.

2 răspunsuri:
| BlacKommando a răspuns:

Hi5, yahoo, gmail, hotmail...

| KeonAnk explică (pentru BlacKommando):

Da... Voiam ceva gen facebook, in care sa iti poti face prieteni noi. Pe Yahoo, Gmail, Hotmail... nu faci decat sa-ti bagi prietenii (deja cunoscuti) prin intermediul unei adrese (adresa email). Hi5 e un raspuns, dar mai stie cineva si alte site-uri mai cunoscute? worried