| anonim_4396 a întrebat:

Va spun o mica intamplare si intentiile unui cretin:
la scoala sunt coleg cu un tip din Dragomiresti...scleptz dar tare smecher(fumeaza,etc). Sunt intr-a IX-a, e coleg nou, ne-am inteles foarte bine si am fost prieteni pana saptamana trecuta cand 3 colegi au inceput sa dea cu hartie in mine, a inceput si el, asa si-au batut joc vreo 7 papagali de mine intr-o zi nu i-am luat in seama etc da la un moment dat am auzit k tipu asta ma barfeste,imi zice gay,etc,m-am enervat,am inceput sa fac misto de el la greu,astazi la scoala m-am jucat cu geanta lui,un coleg i-a aruncat-o pe jos(platesc cu aceeasi moneda,te respect, ma respecti)atunci el vine in clasa, papagalii aia 7 au zis ca eu am aruncat-o atunci el a inceput sa se enerveze,a inceput sa ma ameninte eu la fel faceam misto de el intruna pentru k ma enerva comportamentul lui fata de mine,in ultima ora de scoala(chiar acum o ora) a sunat niste baieti,sa il astepte in fata scolii etc vorbea in soapta,mi-a zis(nu te juca cu foculwinking ai grija ) (eu stiam k are o "gasca" de la el din sat in orasul meu la liceu dar n-am stiutk are sa o foloseasca impotriva mea,in fine ma urmarea tot imi facea semne sa ma intimideze,eu fac misto de el in continuare(e cu un cap mai mic k mine,prost de bubuie,cocalar,dar potential nebun si mi-e frica sa nu mi-o iau,nu vreau sa fac un scandal de proportii vreau sa rezolv in liniste,fara parinti, directori, etc) ajung acasa...a fost doar o amenintare ajutati-ma sa-mi spuneti ce sa fac

2 răspunsuri:
| AnneMarie78 a răspuns:

Pai din cate ai zis mi se pare ca esti un baiat care si tu suferi.(intr.un sens bun)Trebuie sa nu il mai bagi in seama daca ai fi avut si tu minte mai multa ca el nu te.ai fi bagat in jocul lor prostescstraight face

| Fuckmylife666 a răspuns:

happy da el a vrut sa ma sperie k a vb cu unu sa mearga sa manance