| spad3r a întrebat:

Va-ti uitat la TITANIC?
cum vi s-a parut? mie unul mi-a placut...

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Bunalove struck!
Da, l-am vazut.si m-a impresionat! Eu sunt o fire imi. sensibila si cam."dau apa la soricei" cand vizualizez filme de genul titanicului! A fost superr! a avut tot ce trebuie sa aiba un film : Drama, romantism, gelozie, amuzament... a avut de toate! Am ramas profund marcata de sfarsit. filmul s-a terminat aseara la 00:00 si eu am adormit pe la 3 dim...tot gandindu-ma la sfarsitul acela! +am plans foarte mult! Nu merita Jack sa moara in asa fel. mai ales ca avea un til pentru a trai: O iubea pe Rose! dar nu toate filmele au finalul ferikit! A fost frumos oricum!

8 răspunsuri:
| Anna98Anna a răspuns:

Si mie imi place mult filmul. L-am vazut de mai multe ori, dar nu m-am saturat sa ma uit la el.

| madalina_2618 a răspuns:

Poi a fost destul d tare...inafara de partea aia mai romantic''Jack te iubesc"laughing...si tipa aia ce povestea arata fff binelaughing

| mgtow a răspuns:

Da, eu cunosc filmul de ani buni si a fost fain.

| liliana096 a răspuns:

Da imi place f. mult. L-am vazut mai de mult nu aseara. Mi se pare cam trist la final dar e frumos si artistic.

| Pyssaa a răspuns:

Superb filmul de nota 10
MAi putin sfarsitul care s-a terminat ft dureros sad imi pare rau pentru Jack chiar era un tip ft dragut :X de rose nici nu mai zic :X

| princessOfcaraibe a răspuns:

E super filmu.la sfarsit cam trist crying. cred ca e unu din preferatele mele filme :*

| RoRoxana a răspuns:

Da:X
L-am vazut de 100 de ori si nu ma satur de el love struck.De fiecare data cand il vad plang...sad

| Ralucaxlx a răspuns:

Da :X! a fost foarte frumos, cu exceptia decedarii lui Jack sad