| Madalina_2286 a întrebat:

Buna tuturorhappy

Ieri am avut o petrecere in pijamale, si m-am uitat cu prietenele mele la un film de plans si un film de groaza!

Am ales ca la filmul de plans sa ne uitam la Titanic!
Mie una si la prietenele mele ne-a placut foarte mult! O poveste de iubire foarte frumoasa!

Voua cum vi s-a parut Ttanic?

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

M-a impresionat foarte tare l-am vazut cand eram putin mai mica dar este foarte frumos happy

9 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

L-am vazut cu mult timp in urma
si plang de fiecare data cand il vad sad

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Titanic - cel mai penal film potrivit doar fătucilor neumezite de 12 ani.

| Oana4340 a răspuns:

Este un film foarte frumos, cu actiune dar si cu dragoste!
L-am vazut de 5 ori si de fiecare data am plans!
Este un film extraordinar(dupa parerea mea)

| 3u a răspuns:

Un film suuuper grozav l-am vazut cam de 13 ori si inca mai vreau sa il vad

| Elle_4308 a răspuns:

Dupa parerea mea, este cel mai bun film facut vreodata!
Este mult mai bun ca Avatar!
Am plans de multe ori cand l-am vazut, de 2 ori! Si am plans de fiecare data!
Iar Leonardo Leonardo DiCaprio si Kate Winslet au jucat extraordinar, parca ma uitam la un film real in care eu eram in actiune

Cred ca toata lumea crede ca Titanicul este cel mai frumos si bun facut vreodata!

| Madalina_2286 explică:

@kongeriket, de ce le-ai dat la toti stupid doar ca au zis ca le plece Titanicul

Esti varza omule!

Problema noastra ca ne uitam la Titanic!

Nu cred ca e problema ta si sa comentezi aiurea

Retardatule

| Ioana_8819 a răspuns:

Aaaah, Titanicul! Cel mai minunat film care a fost facut vreodata

Mi-ai reamintit si chiar imi doresc ca azi sa il revad!

Este foarte foarte foarte frumos!

| Larisukaaa a răspuns:

Nu-l pot descrie... e presus de iubirea care se cunoaste inzilele noastre.Insa fiecare Rose are un Jack al ei pe care asteapt sa-l intalneasca pentru a o elibera din monotonia vietii si a-i oferii clipe de fericire care tin o viata intreaga

| ceausescu a răspuns:

Super tarewinking