| ÐỄỄẴ97 a întrebat:

V-ati uitat aseara la Titanic? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| d3javw a răspuns:

Acum mi se pare plictisitor si vechi, respect marele regizor dar dupa ce a aprut acu 20 de ani si alm vazut de vreo 13 ori cum crezi ca mi se pare? Am vazut sute de filme mai buen ca el

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Aseara l-am ratat dar l-am vazut de vreo 10 ori, e un film interesant cu un final trist

| CristiB93 a răspuns:

M-am uitat, intr-adevar impresionant, zau ca si eu mi-as dori sa traiesc o astfel de poveste de dragoste ca a lui Jack si Rose, dar nu mi-as dori sa se sfarseasca asa tragic laughing

| Konata a răspuns:

Buna!
M-am uitat si m-a impresionat foarte mult. M-am mai uitat de 2 ori insa ma emotioneaza de fiecare data. Azi dimineata m-am uitat pe Google la BackStage adica cum s-a regizat filmul.

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, mereu cand il privesc, ma trec fiorii (pielea de gaine, plang etc.). L-am mai vazut de vreo 2 ori, dar este foarte reusit, e perfect. Vreau sa zic ca si actorii se potrivesc, povestea e foarte buna, scenele de la prabusirea Titanicului, si finalul! E... uimitor, mereu dupa ce-l privesc raman cu un sentiment de melancolie si parca intrigata, ma tot gandesc cum a fost, si a fost un timp cand imi doream foarte mult sa fi fost acolo laughing bineinteles, si sa supravietuiesc. fantezii... laughing

| FuckSchool a răspuns:

Destul de interesant, mai ales ca l-am mai vazut de vreo 3 ori puppy dog eyes.

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Foarte interesant

| 451Mir a răspuns:

Filmul este foarte reusit, subiectul in sine. De fiecare data cand ma uit, este imposibil sa nu plang