| Alexandra9909 a întrebat:

Va uitati la Iubiri secrete?[ de cine va palce cel mai mult?]

13 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Da, ma uit. Radu laughing

| mistakeofyourlife a răspuns:

@Alexandra9909 Andra happy

| Bibuşca a răspuns:

Nu prea ma uit dar mie imi place mai mult de Diana e mai draguta dar tie?

| AnTiBioTic a răspuns:

Eu m-am uitat de cateva ori.hee hee de radu

| SalutTpu a răspuns:

Da
Pai favoriti mei sunt : - baiat : Radu
-fata : Maria
ai tai?

| alyna a răspuns:

Da:X:X de Radulove strucklove strucklove struck tie?

| alinanicoleta99 a răspuns:

Da! cel mai tare personaj cel mai comic e Radu si Madalin si Delia joaca bine dar tie?

| katrina21darrell a răspuns:

Eu o ador pe sora lui Delia(sezon 2).E miss universe romania.Adica mna a luat locu 3.Imi place mult de Delia si de Anda.Si de Iulia sora lui Iani si a lui Sorin. Dintre baieti Sorin e foarte frumos.Imi place si cum joaca si de Radu:*

| andreea_6591 a răspuns:

Radu tie?

| Alexandra9909 explică:

Imi PLACE de RADU SI DE DELIA [mai nou imi place de fata aia care era cu Madalin pe care a legat-o de scaun cum o cheama? [am lapsus]

| YooBiancaBiaa a răspuns:

Cei mai tari, dar si preferatii mei sunt : Delia, Raluca, Anda, Sorin, Radu...

| loredana_9519 a răspuns:

Mie imi place de toti

| StephMic a răspuns:

Fetebig grinelia, sora Deliei Raluca, Iulia
Baitei:Radu si Sorin