| nikooleta a întrebat:

Vacanta mult timp liber... dar putine ocupatii...nu prea am ce face in vacanta, am mult timp liber, puteti sa-mi dati niste idei?
P. S. numai nu-mi spuneti sa ies pe afara pentru ca nu prea am cu cine

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Televizor, joaca in zapada, calculator, TPU, prieteni

| Papusa_1623 a răspuns:

Uite la filme interesante, relaxeazate, citeste o carte se poate si de pe net, deseneaza, cheamati o prietena o ruda,

| Spark a răspuns:

Hei cel mai bine in vacanta e sa te relaxezi de exemplu : PAT+T. V+SUC+CIPSURI... Nu stiu ce sa zic... Eu in vacanta de obicei stau ma joc pe p. c, ma uit la tv, Ies la un suc chiar daca nu am cu cine. Ma uit pe HBO 6 ore incontinuu (depinde de filme)

| MerYem a răspuns:

Draga sunt in aceiasi situatie, vacanta nu inseamna numaidecit odihna, odihna inseamna si multa plictiseala, cel mai bine e sa incepi sa inveti ceva nou, se-ti dezvolti vreun talent, icpe ceva cu arte, muziQ...