| Sn4k3 a întrebat:

Salut all! Ma cam plictisesc in vacanta si as vrea sa imi dati niste idei ce sa fac singur sau cu prietenii afara dar si in casa ploua de doua zile si sa stiti nu cant, nu dansez, nu pictez si nu fac origami. Vreau niste idei tari. Cele mai bune au funda si sa nu fie copiate! Si sa stiti am 14 ani. Scuzati-ma ca am pus la categoria asta dar nu mi-a mai dat categoria timp liber...

3 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Joacă LOL. Pare activitatea favorită a copiilor care nu vor să cânte, să deseneze, să citească, să facă sport...

| lascuiulian92 a răspuns:

Puteti juca mima big grin Faceti 2 echipe, spuneti un cuvant celui care trebuie sa mimeze, iar echipa sa trebuie sa ghiceasca ce este in intervalul de 2 minute. big grin Daca nu ghicesc echipa trebuie sa faca o pedeapsa.

| alinike2 a răspuns:

Ai prietena? Daca nu iesi singur in parc, si cand vezi cate-o fata singura pe banca vorbeste cu ea. Pana mea. Si poate e ciudat dar e interesant sa faci asta. Poate in urma urmei te alegi cu o gagica laughing)