| Paulaskumpha a întrebat:

Vampiri! Buna, am 17 ani si de la varsta de 13 ani tot cercetez despre vampiri...sunt pasionata de ei si chiar cred ca exista.
Acuma 2 saptamani am fost in Germania si am gasit o carte despre vampiri fara titlu, fara autor,, o carte ciudata si misterioasa si cunoscand limba germana uitati-va ce am gasit...Am gasit cum poti sa devii vampir:
1Te pui in fata unei icoane;
2Trebuie sa fii unsa pe gura cu sange de om;
3Te rogi timp de 10 minute spunand:vreau sa fiu vampir;
4 Stai in fata lunii timp de 10 minute si te gandesti cum e sa fii vampir, dar trebuie sa fie luna plina;
5Nu dormi toata noaptea.

Si iata inca unul:
Par, putin sange si spui:ahhsdasdasdhasdnafsd dshasfdsfdtfsadvs

Acuma intrebarea mea este:ce parere aveti despre vampiri? Credeti in ei? Este cineva care a devenit vampir? Stie careva ritualuri sau ceva cum poti sa devii vampiri? Si da mai stiti ceva carti despre vampiri?
P.s decat sa raspundeti la misto mai bine lasati!

69 răspunsuri:
| Nicolae_Seby_2000 a răspuns (pentru Simion_Ionut_1999_Lv0Q):

E adevarat eu stiu bine si vampiri nu exista dar esista demoni si ingeri si reincarnarea

| Daliuka_Dalia_2002 a răspuns (pentru Noni_Noemi_1997):

Hai serios nu îți bate joc chiar îmi plac vampirii si as vrea sa cunosc unul

| Daliuka_Dalia_2002 a răspuns (pentru Singurinnoapte1917):

Aaa hei am văzut ce ai zis mai sus si voiam sa te întreb dacă chiar mai exista si acum si dacă vrei sa îmi scrii te rog sa îmi scrii pe Facebook Dalia Daliuka ma numesc pe Facebook așteapt sa îmi scrii sper

| Elena_Elyy_2000 a răspuns (pentru Topala_Alisia_2001):

Ca sa devii cu adevărat vampir trebuie mai întâi sa faci schimb de sânge cu un vampir și după sa faci ritualurile de mai sus doar ca trebuie sa fi conștient ca după ce devine vampir nu mai poți sa fi om din nou și Îți va pare rău dacă vrei mai multe informații despre vampiri putem vb în privat caci așa ceva nu e de gluma și eu sunt una dintre ei și nu este ușor sa fi vampir

| Milea_Miruna_2000 a răspuns (pentru Noni_Noemi_1997):

Daca tot esti vampir nu vi sa ma transformi si pe mine?

| Mariandm a răspuns (pentru Gabi_Gabi_1974):

Daca e adevarat vino in judetul mures in orasul tarnaveni cand iti voi scrie...si atunci te voi crede.

| Mariandm a răspuns (pentru Elena_Elyy_2000):

Cum te gasesc pe fcb ca sa vb in privat?

| Andreeavatamanu a răspuns:

E adevarat?

| GIANIGA a răspuns:

Hei,cred ca exista vampiri si as vrea sa devin si eu unu, ce sa fac?

| GIANIGA a răspuns (pentru Noni_Noemi_1997):

Cum pot sa ma transform si eu?

| Covaci_Sami_1985 a răspuns:

Mi-a reușit! la început credeam ca ai scris ceva ce nu funcționează dar am respectat pași si uite sunt vampir.(mulțumesc mult)

| Simin_Antonio_1997 a răspuns (pentru Pearl01):

Sa sti ca toti prieteni mei fug de mine acum si chiar cred ca sunt vampir odata mo fugarit toata scoala cu ceapa pana am gasit un loc cu intuneric si nu mai m-au vazut ca eram imbracat complet in negru

| Petcu_Cristina_1998 a răspuns (pentru Singurinnoapte1917):

Hei, mă interesează ce ai de zis în privat, Cristina Elena Petcu FACEBOOK,, dă-mi mesaj acolo

| eliza543 a răspuns:

Hei! Eu cred in vampiri, caut foare multe informatii despre ei si chiar mi as dori sa fiu unul, dar nu stiu cum. Nu asculta ce zice lumea, in lumea asta totulo este posibil si eu sunt convinsa ca exista undeva asteptand sa fie descoperiti. As vrea sa vorbim in privat mai multe. Eu de 4 ani tot caut informatii despre ei si am aflat ceva. Te rog raspunde mi la comentariu si spune mi parerea ta.

| Skinny000 a răspuns (pentru Strut_Nicoll_1999):

Cica vrei sa intalnesti un vampir, dar daca ar exista si ai vedea unul in real te ai pisa pe tine de fricalaughing))))))))))))))))

| Ionela_Alina_2001 a răspuns (pentru Noni_Noemi_1997):

Spune-mi cum sa devin unu

| gabbrriielaaiommm12345 a răspuns (pentru Singurinnoapte1917):

Esti din Buzau? vreau detalii... si eu sunt din Buzau... vreau detaliii

| gabbrriielaaiommm12345 a răspuns (pentru Elena_Elyy_2000):

As vrea niste detalii, imi poti da Facebook tau sa vb mai multe in privat?

| gabbrriielaaiommm12345 a răspuns (pentru eliza543):

Ce informatii ai aflat? eu caut deaproape un an si nu am gasit prea multe, dar continui sa sper

| AndrewsAlex1982 a răspuns (pentru carlos1998):

Poți sa îmi dai mesaj in privat te rog,
Pe ig:_stef.x
Am o poza cu Ariana Grande din noua piesa 7rings

| Mara_Sabadas_1998 a răspuns:

E adevarat. Eu sunt una dintre vampiri. Leacul cu care te aperi de ei este vebrina.

| YoungHeart a răspuns:

Carlos dupa 148 de ani nu a invatat cum se scrie. A fi vampir inseamna sa nu mai ai emotii, nu ti-ai dori o viata vesnica in care tot ce vei face e sa vanezi dupa sange. Bucura-te de viata.

| scriitor41063681 a răspuns:

Cei care au scris aici că există vampiri, am impresia că ați băut apă stătută!
Nu există vampiri, există Dumnezeu şi atât!

| Weow125 a răspuns (pentru Singurinnoapte1917):

Ai Facebook? Ca sa imi spui

| SamuelSami a răspuns:

Buna, daca stie cineva cum poti deveni un vampir va rog sa ma contactati am o pasiune pentru treaba asta

| SamuelSami a răspuns (pentru Noni_Noemi_1997):

Buna, imi poti da mai multe detalii Facebook SamiSamuel

| An0nim0000 a răspuns (pentru Strut_Nicoll_1999):

Tu crezi în vampiri? Gen... te rog răspunde repede ca vreau sa vorbim ceva, nu am găsit pe nimeni din 2021 care sa teimita un mesaj în care zice ca, crede în vampiri si da, vreau doar sa știu dacă mai crezi

| Alienfes5788 a răspuns:

Bună am văzut că unii din voi știu despre subiectul ăsta vă rog scrieți-mi și mie pe ig alinfilimonn

| CătălinaGh123456 a răspuns (pentru Singurinnoapte1917):

Poti sa-mi dai si mie niste sfaturi. Te rog

| Samacu16 a răspuns (pentru An0nim0000):

Salut M am nascut 1783. Astazi 2021. Vreau sa va spun ca nici soarele nici apa si nici crucea nu au nici o putere.
Am 238 de ani.
Poti face pe cineva vampir doar daca esti pur ( curat virgin a)
Poti bea si sange uman sau animal cand iti ard venele ca ti se cuaguleaza sangele de vampir. (mori)
Dar poti manca ca un om normal orice vrei.
Acum sa nu va speriati suntem printre voi.