| Paulaskumpha a întrebat:

Vampiri! Buna, am 17 ani si de la varsta de 13 ani tot cercetez despre vampiri...sunt pasionata de ei si chiar cred ca exista.
Acuma 2 saptamani am fost in Germania si am gasit o carte despre vampiri fara titlu, fara autor,, o carte ciudata si misterioasa si cunoscand limba germana uitati-va ce am gasit...Am gasit cum poti sa devii vampir:
1Te pui in fata unei icoane;
2Trebuie sa fii unsa pe gura cu sange de om;
3Te rogi timp de 10 minute spunand:vreau sa fiu vampir;
4 Stai in fata lunii timp de 10 minute si te gandesti cum e sa fii vampir, dar trebuie sa fie luna plina;
5Nu dormi toata noaptea.

Si iata inca unul:
Par, putin sange si spui:ahhsdasdasdhasdnafsd dshasfdsfdtfsadvs

Acuma intrebarea mea este:ce parere aveti despre vampiri? Credeti in ei? Este cineva care a devenit vampir? Stie careva ritualuri sau ceva cum poti sa devii vampiri? Si da mai stiti ceva carti despre vampiri?
P.s decat sa raspundeti la misto mai bine lasati!

69 răspunsuri:
| puichitaddd a răspuns (pentru An0nim0000):

Cred

| puichitaddd a răspuns (pentru Mara_Sabadas_1998):

Amc te uiti la the vampires diares

| Mike1013 a răspuns (pentru Elena_Elyy_2000):

Bună sunt interesat de vampiri vrei sa vb in privat?

| elenasilvia a răspuns:

Buna, și eu cred în vampiri și vârcolaci ma pasionează. Ai aflat ceva?

| ElenaLuizaLautaru a răspuns (pentru Mara_Sabadas_1998):

Cum ai devenit?

| ElenaLuizaLautaru a răspuns (pentru Samacu16):

Dacă vb serios contactează ma lautaru Elena luiza pe Facebook vreau detalii și proba k exiști și cum devii

| Andrixx123 a răspuns (pentru puichitaddd):

Jur?

| Elis1233 a răspuns:

După ce devii, este prea tentant, nu poți sa te mai controlezi, vrei iar și iar și iar...

| damianaaron02 a răspuns (pentru Szekely_Daniel_2002):

Vreau si eu sa devin