| Andra666 a întrebat:

Vand manuale scolare. Cei interesati sa-mi lase mesajwinking

7 răspunsuri:
| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Buna, manuale pentru ce clasa?

| Andra666 explică (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Pentru clasa a 11a

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns (pentru Andra666):

Poti te rog sa imi spui de la ce edituri sunt cele de mate si romana?

| Andra666 explică (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

De mate nu am dar cea de romana este de la editura corint

| Markppp a răspuns:

Ai si pentru clasa a 11-a?

| Bichir_Maria_1991 a răspuns:

Economie clasa a 11-a?

| Andra666 explică (pentru Bichir_Maria_1991):

Economie nu mai am. acum m-ai am decat engleza (Straightforward) si franceza ( Campus 3)