| Mady_1319 a întrebat:

Vara asta am fost la mare in Vama Veche si in cluburi (ex: clubul EXPIRAT e aproape de plaja) erau melodii gen house combinat cu rock, fara voce, nu stiu daca erau noi sau vechi ca nu le-am auzit niciodata.Imi puteti da melodii de genu' asta va rooog? Multumesc celor care imi raspund!happy

2 răspunsuri:
| alinutza4a a răspuns:

Guns n' roses. sunt cei mai tari si am auzit f multe piese in vama veche. :*

| Adelina159 a răspuns:

Nirvana,Scorpions,Guns N' Roses, DEEP PURPLE, METALLICA, AC\DC, Iron Maiden etc. Funda?happy