| MelissaGreenEyes a întrebat:

Varsatorii sunt gelosi?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toti suntem gelosi cand avem motive. Iar cei paranoici (in general femeile) si cand nu au motivewinking

| Psihiatra a răspuns:

Si eu sunt varsator(varsatoare laughing )si pot spune ca da.Shi inca rau laughing Nu te pune cu varsatorii laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Eu sunt varsatoare, si sunt geloasa, dar ma stapanesc blushing.

| Vizitiul a răspuns:

Nu am inteles si nici nu o sa inteleg niciodata felul in care unele persoane fac clasificari dupa zodii. N-am spus ca e o prostie, am spus ca nu inteleg. E o mare diferenta.
Ca raspuns la intrebarea ta: Nu, nu sunt gelosi, sunt gretosi.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu te lua dupa zodii ca nu rezolvi nimic, depinde de caracteru pe care il are persoana.

| Didw a răspuns:

Hei.
Orice persoană poate fi geloasă. Asta nu depinde de zodie. happy Cred că înţelegi. Poţi să te uiţi pe un zodiac ca să vezi ce spune acolo. Din câte ştiu eu sunt destul de geloşi.
Pa, pa!

| FreakyFred a răspuns:

Varsatorii sunt si ei oameni, deci da!

| basexcu a răspuns:

Da, sunt foarte gelosi pe aia prosti care inca mai cred in zodii!

| LadyNaty a răspuns:

De ce nu ar crede in zodii? De ce nu mai crede lumea, ha? Se duce tot misterul. Dispare tot.Ati ajuns niste retarzi.Romania a ajuns de rasul tuturor,din vina voastra, celor care nu mai cred in nimic, nu mai respecta nimic si fac ce vor.BRAVO ROMANIA, BRAVO ROMANI! Tineti-o tot asa si veti ajunge de tot cacatuul! Bravoo! Si apropo...mda.Varsatorii sunt extrem de gelosi,atat baietii varsatori, cat si femeile varsatoare, insa femeile varsatoare au acel ceva care le fac speciale...Au metodele lor.Se spune ca aceasta este cea mai speciala zodie.Ma rog,pentru cei care cred, ceilalti duceti-va ma seriosilor in guvern, daca sunteti asa destepti.Presedinti va facetiii:*! Pa.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin asahee hee. Se intampla sa moara de gelozie pe dinauntru si sa n-o arate. Iti spun din proprie experientalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii - Foarte gelosi.
Fetele... da dar stiu cum sa ascunda asta.