| Noname4love a întrebat:

In general varsatorii cu ce zodii se potrivesc?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi compatibilitatea zodiilor pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| CoquineNoire a răspuns:

Se potrivesc cu gemenii,balantele, varsatorii, dar eu zic sa nu crezi in zodii.bye!

| bebbee a răspuns:

Compatibilitati zodia Varsatorului:

Compatibilitate excelenta:

Varsator-Berbec, Varsator-Gemeni, Varsator-Balanta, Varsator-Sagetator

Compatibilitate buna:

Varsator-Leu, Varsator-Varsator

Compatibilitate acceptabila:

Varsator-Rac, Varsator-Fecioara, Varsator-Capricorn, Varsator-Pesti

Compatibilitate redusa:

Varsator-Taur, Varsator-Scorpion

Funda smug?`

| Denis06 a răspuns:

Nativul Varsator are relatii bune cu nativii din zodii de aer, la fel ca si el: zodia Balanta, zodia Gemeni si cu cei nascuti in zodii de foc: zodia Sagetator, zodia Berbec, dar mai putin cu nativul din zodia Leu, care este diametral opusa zodiei Varsator. funda?big grin

| CristinaGirl9 a răspuns:

Varsator cu Berbec
Varsator cu Taur
V. cu Gemeni
V. cu Varsator
V. cu Balanta
V. cu Pesti

| Chriss1993 a răspuns:

Varsatorii mereu au fost acceptati cu usurinta in societata...Varsatorii cel mai bine se potrivesc cu varsatorii, racii si balantele...hee hee

| ada_2948 a răspuns:

Perfect:cu gemeni