| anonim_4396 a întrebat:

Vb de ceva timp cu o fata pe facebook, deseara ne intylnim la disko, am so conduc acasa.in general, cum sa ma comport. ce sa o mai intreb... ajutati-ma pls))

Răspuns Câştigător
| dokosvai a răspuns:

Wai in primul rand sa nu-i pui intrebari "inchise" adica nu o intrebi : te-ai distrat neaseara la disco?/ o intrebi asa: cat de bine te-ai distrat, ce melodie ti-a placut cel mai mult? ea iti spune ca Danca Bonito tie chiar daca nu-ti place ii zici ca e f super bagi vrajeli
Important e sa nu ii pui intrebari la care sa-ti raspunda simplu : da sau nu
winking Fundabig grin
daca crezi ca merit

1 răspuns:
| paupaulapaulina a răspuns:

Incercati sa va gasiti lucruri comune big grin
Sau ai putea sa ii vorbesti cu tandrete sa se simpta bine happy

Fundita big grin