| Emma24dsxd a întrebat:

Vi s-a intamplat si voua ca de la atatea ganduri si probleme pe care vi le face cineva, sa va fie practic sila de aceleasi scuze si in loc sa jignesti acea persoana dupa cum merita, sa-ti dea lacrimile de nervi si sa incepi sa tremuri si cel mai rau acea persoana sa vada si sa rada? E cel mai dureros si tot tu sa te duci afara sa te calmezi si apoi tot el sa fie indiferent.

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Stai liniștit oamenii care tie îți fac rău conștienți cu intenția sati facă rău tie si te vorbesc pe La spate și îți vor rău tie dumnezeul nu doarme niciodată îi vede nu mai pune la inima când vezi cai prea mult și simți ca cedezi și nu mai poți ieși și plimbate ia aer și nu mai pune la inima oamenii care îți vor rău așa sunt uni oamenii nu poți face nimic doar săi eviti și săi lași pe mâna lui pe toți ce-ți vor raul nu te mai necăjit nu te mai amăgi

2 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Mulțumesc frumos pentru fundă.

ai grija de tine bro.

| Dariabubu a răspuns:

Da mi s-a întâmplat și mie de multe ori și este foarte dureros.Am multe probleme pe cap și nu sunt întotdeauna atenta la cei din jururul meu dar asta nu înseamnă că nu aud ce se vorbește despre mine, iar după încep sa plâng și îi văd pe toți cei care ma vorbesc ca ma întreabă ce am pățit și în loc sa ii injurăspund sau sa le vorbesc urat ma pun mai mult pe plâns Îmi este foarte sila de aceste persoane?