| SarcasticallyPunished a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca atunci cand o persoana tinea la voi ( sau va iubea ) foarte mult, sa fiti nepasatori si indiferenti, pentru ca la momentul respectiv nu simteati acelasi lucru, iar apoi, dupa ceva timp, sa realizati ca, desi era prea tarziu, o iubeati pe persoana respectiva ca pe ochii din cap si ati fi facut absolut orice ca sa va reparati greseala si sa fiti impreuna cu ea? Iar apoi persoana sa va plateasca cu aceeasi moneda, sa uite ca existati si sa va faca sa vedeti prin ce a trecut si ea?

Răspuns Câştigător
| LoveYou_6409 a răspuns:

Fix asta mi s`a intamplat cu fostul meu prieten. Eu cand eram cu el, m`am indragostit de altcineva si am inceput sa fiu indiferenta. Acum ca ne-am despartit eu as da orice sa fiu cu el dar lui nu`i mai pasahappy. Asa-i in viata...totul are un pret. Va fi bine intr-un final, nu uita ca toti avem pe cineva special care neasteapta.happy. Succes>; d

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Din pacate ...nu prea m-au iubit persoane la viata mea...
*in afara de familie.*

Răspuns utilizator avertizat
| ºPishcotº a răspuns:

straight face Din pacate dastraight face.Mi s-a intamplat de vreo doua ori chestia asta.si este aiurea.ca dupa eu tot incercam sa ma vad cu el si chestiichatterbox.si el sa-mi faca in "ciuda" s-a combinat cu altastraight face. E chiar super aiurea.pentru ca te simti tu aiurea!

Ceao!:*

| dydy1 a răspuns:

Daoh go on
din pacate mi-am dat seama prea tarziu

| Silvya18 a răspuns:

Mi s-a intimplat asa sad Imi pare rau ca de la inceput m-am comportat asa cu el.;(

| denismaria92 a răspuns:

Da.Mi s-a intamplat.

| bloodbaa a răspuns:

Absolut. Da. dar nu m.au respins din "razbunare". au fost alte motive happy

| bogdann_5367 a răspuns:

Nu, pentru ca stiu bine ce vreau.